Review Adidas T16 Kleding
Vandaag een review over de Adidas T16 kleding.
Razend enthousiast bekijk ik de nieuwe collectie van Adidas.
Flitsende kleuren, mooie modellen en fijne stoffen. De Adidas T16 collectie valt bij mij zeker in de smaak.
Wat ik zelf erg leuk vind, is dat Adidas nu een jurkje met bijpassend broekje in de collectie heeft. Dit is weer eens wat anders dan een rokje met shirtje en ziet er super hip uit! Ook het rokje van Adidas is vernieuwd en ziet er top uit. Het rokje is uit 1 stuk zonder flap (vorige collectie had wel een flap). Beiden zijn iets stretch en dat is erg prettig voor bij het sporten.
Voor de jongens geen jurkjes, maar mooie broeken en shirts ;).
Nieuw voor de jongens, een hemd! Super gaaf voor bij warme trainingen en voor een sportieve look.
De kleding is goed doorademend door de speciaal gebruikte materialen. Hierdoor is de kleding ook nog eens super duurzaam.
De nieuwe collectie van Adidas bestaat uit leuke kleurencombinaties en strakke patronen. Aan zowel de jeugd als de volwassenen is gedacht en alles sluit goed op elkaar aan. I love it!
Kijk op de site voor de nieuwe collectie via de volgende link:
https://www.hockeyspullen.nl/hockeykleding/?mode=grid&limit=24&sort=popular&max=80&min=0&brand=423362
Groetjes,
Sanne